19 Mart 2018,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Perabulvarı.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL bonus

Perabulvarı.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL bonus

01 Aralık 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Perabulvarı.com’da 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL bonus ve 6 taksit!

Kampanya Detayı:

  • 01 Aralık 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında www.perabulvari.com ‘da 150 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli alışverişlerde 20 TL bonus ve peşin fiyatına 6 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • Bonus kampanyası müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 20 TL bonus kazanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus puanlar, 15 Ocak 2014 tarihinden itibaren aynı kartla 22 Ocak 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır.
  • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 23 Ocak 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  • Bonus kampanyasına Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir. American Express, Miles&Smiles kredi kartları, Altın Bonus, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit ile yapılan işlemler ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • 6 taksit kampanyasına tüm Garanti Bonus Card, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus ve ticari kartlar dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların bonus kampanyasına dahil olabilmesi için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan “EVET PERA” yazıp bir boşluk bırakıp kartin son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartlar için SMS mesajı sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates