22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Çekiliş ve Hediye / Pepsi Sevgililer Günü Yarışmasında iPhone 5S Hediye!

Pepsi Sevgililer Günü Yarışmasında iPhone 5S Hediye!

Sevgililer Günü’ne girerken hem aşkta hem Facebook’ta kazanmak ister misin?

Pepsi hem sana, hem sevdiğine iPhone 5S hediye ediyor! Üstelik 50 kişiye de bir aylık konuşma ve internet paketi ücretsiz!

Yarışmaya katılmak ve iPhone 5S kazanmak için Pepsi Facebook sayfasındaSevgiline aşkını nasıl anlatırsın? #seviyorumçünkü  hashtagi ile en iyi yorumu yap, ödülleri kap!

En beğeniren yorumu yapan çift büyük ödülü kazanıyor! Ayrıca 50 kişiye 1 Aylık konuşma ve internet paketi bizden!

Yarışma Detayı:

 • 13-14 Şubat 2014 tarihleri arasında www.facebook.com/PepsiTurkiye adresi üzerinden düzenlenecek Sevgililer Günü kampanyasında istenen koşulları yerine getiren katılımcılar ödül kazanma şansı yakalayabilecektir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, katılmış olsalar dahi ödül kazanmaları halinde bu ödül verilmez.
 • Katılımcılar 13 Şubat 2014 -14 Şubat 2014 tarihleri arasında 14 Şubat 2014 saat 23.59’a kadar www.facebook.com/PepsiTurkiye adresi üzerinden ilgili paylaşıma (http://on.fb.me/1cyZ9dk) #seviyorumçünkü hashtag’i ile yorum yaparak yarışmaya katılabilecekler.
 • Pepsico Türkiye jürisinin aşağıdaki kriterlere göre seçeceği en iyi yorumlar ödülü kazanmaya hak kazanacaktır:
 • Ödüller, Pepsico Türkiye jürisinin seçtiği en iyi yorumu yazan kişiye 2 adet iPhone 5S, birinciyi belirledikten sonra jürinin seçtiği 50 kişiye de 1 aylık 1000 DK konuşma ve 1 GB internet paketidir.
 • Aynı Facebook hesabı kullanıcısı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.
  Yüklenen aylık mobil hediyeler, 30 gün boyunca yurtiçi kullanımlarında geçerli olacaktır. Dakika paketi Avea ve Vodafone için her yöne, Turkcell için operatör içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Katılımcının telefon hattından kaynaklanan sorunlar nedeniyle ödülünün hattına tanımlanamaması halinde Pepsi Türkiye sorumlu değildir.
 • Kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini (ad, soyad, adres, telefon numarası) Facebook sayfamıza mesaj yoluyla yazmak zorundadırlar.  İleride ödül bildirimi ve gönderiminde kayıt sırasında bildirilen ad-soyad-telefon-adres bilgileri esas alınacaktır. Ad-Soyad-telefon -adres bilgilerinde yer alan hata, eksik veya yanlışlık nedeniyle ödül teslim edilemez ise Pepsi Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
 • Kazananlar kampanyanın bitmesini takip eden 7 gün içerisinde www.facebook.com/PepsiTurkiye adresinden duyurulacaktır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates