20 Nisan 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Havayolu / Pegasus’tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

Pegasus’tan Mutluluktan Uçuran Yaz Kampanyası

20 Mart – 24 Mart 2013 arasında bilet alan Pegasus misafirleri, 1 Mayıs 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında seçili iç hatlara ve Kıbrıs’a kaçırılmayacak fiyatlarla uçuyor. Üstelik 20 Mart Dünya Mutluluk Günü’ne özel olarak kampanya boyunca Pegasus Plus üyeleri ekstra puan kazanıyor.

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştıran Pegasus Hava Yolları, 20 – 24 Mart 2013 tarihleri arasında geçerli olacak yaz kampanyası ile misafirlerini,  iç hat uçuş noktalarına 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla; Kıbrıs’a ise 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuruyor.
Uçarken kazanmak isteyen tüm Pegasus Plus üyeleri’ne Mutluluk Günü hediyesi: + 5 TL Uçuş Puanı
Pegasus; Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Mutluluk günü olarak ilan edilen 20 Mart’tan kampanya bitimine kadar biletlerini alan Pegasus Plus üyelerine, aldıkları her biletten ekstra 5TL değerinde uçuş puanı kazandırıyor.

Pegasus’un artısı bol uçuş programı Pegasus Plus, “Yazın 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçmak Pegasus’sa, Mutluluk Günü’nde ekstra 5 TL değerinde UçuşPuan kazanmak Pegasus Plus’tır.” kampanya sloganıyla üyelerini uçmanın en kolay yoluyla buluşturmaya devam ediyor.

Kontenjanla sınırlı olan kampanya hakkında detaylı bilgiye ve biletlere www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilir.

İç hatlar ve Kuzey Kıbrıs Kampanyası
a. Kampanya aşağıda belirtilen seçili yurtiçi ve Kıbrıs hatlarında geçerlidir.
b. Uçuş tarihi: 1 Mayıs 2013 – 31 Temmuz 2013
c. Satış tarihi : 20 Mart 2013 – 24 Mart 2013
d. Ücret: İç Hatlar’da 39,99 TL’den, Kıbrıs’ta 49,99 TL’den başlayan fiyatlar.
e. Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
f. Bu fiyatlar direkt uçuşlar için geçerlidir.
g. Bu fiyatlar yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
h. İptal ve iade yapılmaz, 20 TL karşılığı değişiklik yapılır. Kampanya ücretinden yer bulunmaması halinde geçerli ücret ile orjinal bilet ücreti arasındaki fark ayrıca tahsil edilir.
i. Çocuk indirimi uygulanmaz.
j. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için iç hatlarda 4 TRY başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.
k.      Pegasus Plus üyeleri 20 Mart – 24 Mart arasında aldıkları biletlerden, uçuştan kazanacakları puanlara ek olarak 5 TL değerinde puan kazanacaklardır.
l.      Puanların kazanılabilmesi için bilet alımı sırasında üyelik bilgilerini girmeleri gerekmektedir.

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com adresinden, mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, acente ve satış ofislerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes Pegasus Plus üyesi olabilir.

2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler. Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin aktif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından PNR ve üyelik bilgileri ile geriye dönük puan kazanabilirler.

Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com  internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

Pegasus Plus artılarıyla ile ilgili detaylı bilgiye www.flypgs.com/plus adresinden ulaşabilirsiniz

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates