22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / n11.com / n11.com’da Moda ve Kozmetik Alışverişlerine Altın Hediye

n11.com’da Moda ve Kozmetik Alışverişlerine Altın Hediye

n11.com da moda ve kozmetik  kategorisinde 100 tl ve üzeri alışverişi yapın hem altın kazanın hemde %111 oranında hediye çeki kazanın. Fırsatı Kaçrımayın

Kampanya Koşulları

 • n11.com’da Moda ve Kozmetik kategorilerinden tek seferde sepet tutarı:
  100 – 199 TL arası alışverişlerinizde 0,11 Gr 24 Ayar Külçe Altın,
  200 – 399 TL arası alışverişlerinizde 0,22 Gr 24 Ayar Külçe Altın,
  400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 0,66 Gr 24 Ayar Külçe Altın hediye!
  Her sepet tek bir altın kazanımı ile sınırlıdır.
  Külçe Altınınız İstanbul Altın Rafinerisi güvencesi altındadır.
 • Altın kazanımı sepete yansıtılan tüm indirim, puan, kupon tutarları düşüldükten sonra ödenecek toplam tutar üzerinden belirlenir.
 • Satın aldığınız ürünler elinize ulaştıktan ve sitede “Alışverişi Tamamla” onayı verildikten 30 gün sonra altın hediyesi için hak kazanırsınız. Hediye altınınız, hak kazanımınızdan 15 gün sonra ücretsiz kargo ile tarafınıza yollanacaktır.
 • İade durumunda hediye altın hakkınızı kaybedecek olup “kısmı iadeler”de ise, kalan sepet tutarınızın kampanya limitlerinde kalması halinde, sepet tutarına uygun olarak altın hediye edilecektir. İadenin haklı bir sebeple, altın hediyesinin tesliminden sonra gerçekleşmesi halinde ise altının da ilgili ürün ile geri gönderilmesi gerekmektedir.
 • Açılışa özel %111 Hediye Kuponu “Her 100 TL alışverişinize 111 TL kupon hediye” kampanyamızın koşulları, bu kampanya için de geçerlidir.
  Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
 • Moda ve Kozmetik kategorisi dışındaki tüm kategoriler ve Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş ürünleri bu kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya, 08.04.2013 tarihinden 19.04.2013 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
 • n11.com, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*** Moda ve Kozmetik kategorisinin Altın Kampanyası yalnızca Türkiye dahilinde yapılacak olup TCKN/YKN olan müşteriler için geçerlidir. n11.com, herhangi bir manipülasyon, suiistimal veya kötü niyet tespiti durumunda, Altın Kampanyası kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmeme ve ilgili satış işlemine onay vermeme hakkına sahiptir. n11.com, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında, nihai ve şahsi kullanım amacı dışında ve/veya yeniden satış amacıyla yapılan tüm satın almalar, tespiti halinde engellenecektir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates