23 Şubat 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / İş Bankası / Maximum ile Tatil Harcamalarınızda 100 TL MaxiPuan Hediye!

Maximum ile Tatil Harcamalarınızda 100 TL MaxiPuan Hediye!

Mmaximum543aximum Kart’ınızla 2.000 TL ve üzeri seyahat alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan!

18 Şubat-04 Mart 2013 tarihleri arasında kampanyaya dahil seyahat acentelerinden Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 2000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişinize 100 TL MaxiPuan kazanın. Kampanyaya katılmak için TATIL yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini ekleyerek 4402’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya, kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı seyahat acentelerinden Maximum Kart’la tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “TATIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
  • Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “TATIL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyadan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen her kısa mesaj operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
  • İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır olup, Puanların son kullanma tarihi 24 Mart 2013’tür.
  • Vadematik, Şirket Kredi Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
  • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Bankamatik ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı yoktur.

Kampanyaya Dahil Olan Firmalar;

Anı Tur, Book In Turkey, Cafe Tur, Ets Tur, Gezinomi, Gezi Sitesi.com, Gezex.com, Hms Otel İşletmeciliği, Jolly Tur, Kaya Turizm, Mika Tur, Mng Turizm, Odeon, Pronto, Setur, Sueno, Tatil.com, Tatil Sepeti.com, Tatilmanya, Tatilgo.com, Touristica, Tez Tour, Trek Turizm, Tur On9, Valstur, Vip Turizm, Ykm Turizm,

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates