22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Yapı Kredi / Worldcard / Mart Kapıdan baktırır,100 TL Worldpuan kazandırır.

Mart Kapıdan baktırır,100 TL Worldpuan kazandırır.

wordcard_100tlMart Kapıdan baktırır, Worldpuan kazandırır,

Gıda marketi, akaryakıt, giyim ve elektronik market sektörlerindeki alışverişlerinizde toplam 100 TL Worldpuan fırsatı!

World ile yapılan ilk 100 TL’lik alışverişinizden sonra her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!
World Facebook sayfası üzerinden kampanyaya katılmak içintıklayınız.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 8 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketleri ve beyaz eşya sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
  • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Nisan 2013’te yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 17 Nisan 2013’te geri alınacaktır. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates