19 Mart 2018,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Kliksa.com’da Bonus ile Alışverişlerde 100 TL’ye Varan Bonus Hediye!

Kliksa.com’da Bonus ile Alışverişlerde 100 TL’ye Varan Bonus Hediye!

24 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında kliksa.com’dan Bonus ile tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri birinci alışverişinize 50 TL Bonus, ikinci alışverişinize 50 TL Bonus, toplamda 100 TL Bonus hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 24 – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde yaptıkları ilk alışveriş ile 50 TL kazanan müşteriler, 2. Kez kampanyaya katılarak 50 TL daha bonus kazanabilirler. Kampanyadan müşteri bazında toplam 100 TL bonus kazanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kliksa.com adresinden yapılan 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan bonus 3 Ekim 2013 tarihinde yüklenecek ve geri alınmayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Visa, Bonus Sanal Kartlar, Bonus Ticari kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kartlar dahildir.
    Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların bonus kampanyasına katılımı için Garanti Bankasına kayıtlı olan cep telefonu ile harcamadan önce EVET KLIKSA yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya bonus kullanımları, Altın Bonus, Paracard, American Express ve Miles&Smiles kredi kartı, American Express ve Miles&Smiles ticari kartlar, ekspres limit ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates