21 Mart 2018,Çarşamba
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Kliksa.com’da Bonus ile Alışveriş Yapın, %10 Bonus Kazanın!

Kliksa.com’da Bonus ile Alışveriş Yapın, %10 Bonus Kazanın!

23 Mayıs – 3 Haziran 2013 tarihinde kliksa.com’da Bonus ile yapacağınız 500 TL ve üzeri işlemlerde %10 bonus!
Kampanya Ayrıntısı :

  • Kampanya 23 Mayıs – 3 Haziran 2013 tarihinde kampanyaya dahil olan kliksa.com’dan Bonus ile tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan toplamda en fazla 100 TL bonus kazanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 7 Haziran tarihinden itibaren aynı kart ile kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan bonus geri alınmayacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, PTT Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, Burgan Bonus ve Abank Bonus kampanyaya dahildir. Amex, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles ticari kartlar, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için “EVET KLIKSA” yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

 

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates