22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Özel Alışveriş Kulüpleri / evoria.com / İşBankası İnternet Şubesi’nden Evoria.com’da 25 TL İndirim Fırsatı!

İşBankası İnternet Şubesi’nden Evoria.com’da 25 TL İndirim Fırsatı!

İnternet Şubesi’nde 15-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyası kapsamında, Evoria.com’dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte anında 25 TL indirim sağlayacak avantaj sunuluyor. İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / Kart No / TCKN ve Müşteri Şifresi ile giriş yapan müşteriler giriş sayfasında “Bildirimler” alanında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde Evoria.com’da indirim sağlayacak kampanya referans numarası görüntüleniyor. İnternet Şubesi’nden aldıkları referans numarasını www.evoria.com sayfasında ödeme ekranında yer alan “Kuponu Uygula” alanına giren müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya referans numarası İnternet Şubesi’nden 15-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında alınabilir ve Evoria.com’da 15 Haziran 2013 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak olan referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında “Bildirimler” alanında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak alınabilir.
  • Alınan referans numarası, arzu eden müşterilerin sistemde kayıtlı e-posta adresine referans numarasının hemen yanında yer alan “E-postama Gönder” butonu aracılığıyla gönderilebilecektir.
  • Evoria.com’da Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte referans numarası kullanılarak indirimden faydalanılabilir. Kampanya indirimi 100 TL altı alışverişlerde geçerli değildir.
  • Referans numarası, Evoria.com internet sitesinde sepet ödeme ekranındaki “Kuponu Uygula” alanına girilerek kullanılabilecektir.
  • Kazanılan indirim, Evoria.com’da yer alan tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanya referans numarası tek kullanımlıktır.
  • Bu kampanya diğer Evoria.com kampanyaları ile birleştirilemez.
  • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates