22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / İş Bankası / İş Bankası İnternet Şubesi’nden Bonvagon.com’da 15 TL İndirim

İş Bankası İnternet Şubesi’nden Bonvagon.com’da 15 TL İndirim

25 Mart –  7 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyasında, referans numarası kullanılarak Bonvagon.com’da Maximiles veya Maximum Kart ile yapılacak 60 TL ve üzeri alışverişte anında 15 TL indirim fırsatı sunuluyor. İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve şifresi ile giriş yapan müşteriler giriş sayfasında “Bildirimler” alanında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde kampanya referans numaraları görüntüleniyor. İnternet Şubesi’nden aldıkları referans numarasını www.bonvagon.com sayfasında ödeme ekranında yer alan “İndirim Kuponu Kullan > Kupon Kodu” alanına giren müşteriler kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya referans numarası İnternet Şubesi’nden 25 Mart –  7 Nisan 2013 tarihleri arasında alınabilir ve Bonvagon.com’da 3o Nisan 2013 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak olan referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında “Bildirimler” alanında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak alınabilir.
  • Alınan referans numarası, arzu eden müşterilerin sistemde kayıtlı e-posta adresine referans numarasının hemen yanında yer alan “E-postama Gönder” butonu aracılığıyla gönderilebilecektir.
  • Bonvagon.com’da Maximum Kart veya Maximiles ile yapılacak 60 TL ve üzeri alışverişte referans numarası kullanılarak 15 TL indirimden faydalanılabilir. Referans numarası 60 TL altı alışverişlerde geçerli değildir.
  • Referans Numarası tek kullanımlık olup, Bonvagon.com’da yer alan tüm ürünlerde geçerlidir.
  • Referans numarası, Bonvagon.com internet sitesinde sepet ödeme ekranındaki “İndirim Kuponu Kullan > Kupon Kodu” alanına girilerek kullanılabilecektir.
  • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  • İş Bankası ve Bonvagon.com kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates