24 Şubat 2018,Cumartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Intersport Mağazalarında Bonus’a 50 TL Intersport Bonus ve 8 taksit!

Intersport Mağazalarında Bonus’a 50 TL Intersport Bonus ve 8 taksit!

1 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Bonus’a özel Intersport mağazalarında 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Intersport Bonus ve 8 taksit!

50 TL Intersport Bonus Kampanyası Detayları:

1 Haziran 2013 – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Intersport mağazalarında yapılan tek ödemeli ve taksitli 200 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Intersport bonus kampanyası yapılacaktır.
50 TL Intersport bonus kampanyanın geçerli olduğu Intersport mağazalarında kazanılacak, 7 Temmuz 2013 tarihine kadar Intersport mağazalarında kullanılabilecektir.
Kazanılan 50 TL Intersport bonus; intersport.com.tr sitesinde kullanılamaz.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanabilir ve en fazla 50 TL Intersport bonus kazanabilir.
Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir.
Kampanyaya Garanti Bonus, Money Visa ve Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç dahildir.
FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından EVET INTERSPORT yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için SMS mesajı sistemimize ulaştıktan sonra yapılan işlemler geçerli olacaktır.
Kampanyaya Paracard, Miles&Smiles Kredi Kartları, Shop&Miles kartlar, Amex, Bonus ticari kartlar, Miles&Smiles ticari kartlar, Amex ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları dahil değildir.
8 Taksit Kampanya Detayları:
8 taksit kampanyası 1 Haziran – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Intersport mağazalarında geçerlidir.
Kampanya kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere +5 taksit eklenerek toplamda maksimum 8 taksit yapılacaktır.
Tüm Bonus kartlar, Money Visa, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus Card, Abank Bonus Tekstilbank Bonus ve Ticari kartlar dahildir.
Ekspres limit ile yapılan işlemler, Bonus Flexi, Bonus Genç kartlar ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından EVET INTERSPORT yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için SMS mesajı sistemimize ulaştıktan sonra yapılan işlemler geçerli olacaktır.
Kampanyada işlemler Garanti POS’undan geçmelidir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates