21 Ocak 2017,Cumartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / hızlıal / Hizlial.com’da Maximum’a Özel 100 TL’ye Varan MaxiPuan Hediye!

Hizlial.com’da Maximum’a Özel 100 TL’ye Varan MaxiPuan Hediye!

6 – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Hizlial.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL MaxiPuan Hediye. Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatı!

Kampanya Detayı:
•6 Aralık-15 Aralık 2013 tarihleri arasında hizlial.com`dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize 75TL, 1.000TL üzeri alışverişlerinize 100TL MaxiPuan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit fırsatı!
•Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “HIZLIAL”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
•Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
•Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
•İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 5 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
•Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 29 Aralık 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 30 Aralık 2013 tarihinde geri alınacaktır.
•Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
•Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
•Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “HIZLIAL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates