23 Şubat 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / Hepsiburada / Hepsiburada.com’dan Maximum Kartlılara 100 TL’ye varan MaxiPuan Hediye!

Hepsiburada.com’dan Maximum Kartlılara 100 TL’ye varan MaxiPuan Hediye!

1-15 Haziran 2013 tarihleri arasında hepsiburada.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde 50 TL; 1000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinizde ise 100 TL ilave MaxiPuan hediye edilecektir. Üstelik peşin fiyatına 6 veya 12 taksit fırsatı!

Kampanya Ayrıntı:
Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin ” HEPSIBURADA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir
Bir müşteri kampanya kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır.
İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 3 Temmuz 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 4 Temmuz 2013 tarihinde geri alınacaktır.
Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından ” HEPSİBURADA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates