23 Şubat 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Gittigidiyor %10 Worldpuan Kampanyası

Gittigidiyor %10 Worldpuan Kampanyası

 

gittigidiyor_world

Kampanya kapsamında Yapı Kredi, TEB ve Vakıfbank Worldcard kart sahiplerine 13-24 Mart 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 250 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır.
Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan heryerde kullanılabilir.
Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir.
Kazanılan Worldpuan’lar 19 Mart 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 31 Mart 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 01 Nisan 2013 tarihinde geri alınacaktır.
Sanal Kartlar kampanya kapsamındadır. Business ve banka kartlarıyla yapılan alışverişler ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya GittiGidiyor.com’da yer alan “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için), “Ziynet ve Külçe Altın” ve “Emlak” dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

Nisan ayındada kampanya devam ediyor Nisan 2013 yeni fırsat

1-15 Nisan 2013 %10 Worldpuan Kampanyası

1-15 Nisan 2013 %10 Worldpuan Kampanyası

1-15 Nisan %10 Worldpuan Kampanyası Kampanya kapsamında Yapı Kredi, TEB ve Vakıfbank Worldcard kart sahiplerine 01 – 15 Nisan 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 500 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerde %10 Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, banka müşterisi bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 100 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuanlar; Worldpuan ile alışveriş yapılan heryerde kullanılabilir. Worldpuan kampanyaları birbiriden bağımsızdır. Eski tarihli bir kampanyadan faydalanan bir kullanıcı mevcut kampanyadan da faydalanabilecektir. Kazanılan Worldpuan’lar 23 Nisan 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 05 Mayıs 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 06 Mayıs 2013 tarihinde geri alınacaktır. Sanal Kartlar kampanya kapsamındadır. Business ve banka kartlarıyla yapılan alışverişler ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya GittiGidiyor.com’da yer alan “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için), “Ziynet ve Külçe Altın” ve “Emlak” dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

 

ALIŞVERİŞE BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates