23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Gittigidiyor.com %10 Bonus Kampanyası

Gittigidiyor.com %10 Bonus Kampanyası

14-24 Mart %10 Bonus Kampanyası

Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Şeker Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, Abank Bonus ve Eurobank Tekfen kart sahipleri, 14 – 24 Mart 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 bonus kazanacaklar.

Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapılması gereklidir.

Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.

Kazanılan Bonus; Bonus ile alışveriş yapılan heryerde kullanılabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 26 Mart 2013 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Yüklenen Bonus aynı kartla 27 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde 10 Nisan 2013’te geri alınacaktır.

Kampanya; “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için) ve “Emlak” kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.

GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates