23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / Gittigidiyor / GittiGidiyor %10 Maxipuan Kampanyası ( 16-31 Mayıs )

GittiGidiyor %10 Maxipuan Kampanyası ( 16-31 Mayıs )

16-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında gittigidiyor.com’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde %10 MaxiPuan ve peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

– Kampanya kapsamında gittigidiyor.com’dan 16-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştireceğiniz 250 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize azami 100 TL olacak şekilde %10 MaxiPuan hediye edilecektir.

– Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin ” GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir

– Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

– Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır.

– İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.

– Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 16 Haziran 2013 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 17 Haziran 2013 tarihinde geri alınacaktır.

– Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

– Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maximil’e dönüştürülemeyecek ve Avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.

– Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

– Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından ” GITTIGIDIYOR” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates