22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Garanti Bankası’ndan GAP ve Banana Republic İndirim Fırsatı

Garanti Bankası’ndan GAP ve Banana Republic İndirim Fırsatı

15 Aralık’a kadar Cep Şubesi’ne giriş yapın, gap.com.tr vebananarepublic.com.tr‘den yapacağınız alışverişlerde %15 indirim kazanın!

Cep Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra 17 Aralık’a kadar cep telefonunuza gelecek kısa mesajda yer alan kampanya kodunu hemen kullanın, alışverişin tadını çıkartın.

Cep Şubesi‘ne wap.garanti.com.tr, iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler, BlackBerry 10 ve Windows 8 tablet, bilgisayar ve telefon uygulamalarından giriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz Cepsubesi yazıp 3342’ye ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa link’e tıklayarak da Cep Şubesi’ne anında ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • 9-15 Aralık arasında Cep Şubesi’ne giriş yapanlar gap.com.tr ve bananarepublic.com.tr sitelerinden yapacakları alışverişlerde geçerli %15 indirim kodu kazanacaklardır.
  • Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler, BlackBerry 10 ve Windows 8 tablet, bilgisayar ve telefon uygulamalarından giriş yapılabilir.
  • Kampanya kodları, Cep Şubesi’ne giriş yapanlara 17 Aralık 2013’e kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
  • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç 22 Aralık 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları Paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates