22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / darty / Darty’de Klimalarda %10 Worldpuan Hediye

Darty’de Klimalarda %10 Worldpuan Hediye

27 Haziran – 2 Temmuz 2013 tarihleri arasında World’e özel tüm klimalarda %10 Worldpuan fırsatı! Üstelik peşin fiyatına 11 taksit ve şimdi al, 3 ay sonra ödemeye başla!

Kampanya Koşulları:
Kampanya 27 Haziran – 1 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında Darty mağazalarında 11 taksit üzerinden yapılacak tüm klima alışverişlerinde %10 Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla
100 TL Worldpuan kazanılabilecektir.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye çekleri kullanılamaz.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Tüm klimalarda %10 Worldpuan kampanyası sadece Darty mağazalarında ve sadece 11 taksit üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
İnternetten yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Erteleme kampanyasından faydalanabilmek için kasa görevlisine erteleme istendiğinin belirtilmesi gerekmektedir.
Kazanılan Worldpuan’lar 6 Temmuz 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.
Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2013’tür.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Temmuz 2013 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Darty ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates