19 Mart 2018,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Çekiliş ve Hediye / Daikin Klima Alana Digitürk Üyeliği 1 Yıl Bedava

Daikin Klima Alana Digitürk Üyeliği 1 Yıl Bedava

Evde sinema keyfi Daikin konforu ile yaşanacak

Temmuz ayı boyunca Daikin, klima alan herkese 1 yıllık Digitürk üyeliğini Lig TV Şampiyonluk Paketi ya da Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek. Daikin müşterileri klima konforunda TV izleme keyfini hemen yaşamaya başlayacak.

İklimlendirme sektörünün dünya lideri Daikin, Türkiye’nin lider dijital yayın platform Digitürk ile yepyeni bir kampanyaya imza attı. Daikin, Temmuz ayı boyunca klima alan tüm müşterilerine 1 yıl Digitürk üyeliğini, Lig TV Şampiyonluk Paketi ya da Sinema Paketi ile birlikte hediye edecek.

‘Kullandıkça Kazandıran Klima’ sloganıyla hizmet veren Daikin, bu yeni kampanya ile de müşterilerine kazandırmaya devam edecek. Daikin, toplamda 803 TL’ye satın alınabilecek Digitürk paketini klima alan herkese hediye edecek. Bu kampanyadan yararlanmak için 3 Temmuz-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Daikin’in geniş ürün gamından beklentilerinize en uygun klimayı seçmeniz yeterli olacak. Daikin klimanızı satın almanızı takiben 24 saat içerisinde size gönderilen şifre ile Digitürk’ü arayarak randevu almanızın dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.

Digitürk’ün kolay kurulum ve montaj anlayışı ile kısa sürede hediyesine kavuşacak olan Daikin müşterileri, klima konforunda TV izlemenin keyfini hemen yaşamaya başlayacak. Daikin müşterilerinin, 1 yıllık Digitürk üyeliği Digitürk giriş paketinin yanı sıra 2 adet keyif paketini de (Belgesel Paketi, Çocuk Paketi, Sporsever Paketi, Müzik ve Eğlence Paketi, Haber ve Dünya Paketi) kapsayacak. Bunun yanı sıra dileyen Daikin müşterisine Lig TV Şampiyonluk Paketi, dileyene de Sinema Paketi ya da Dizi Film Paketi hediye edilecek. Ayrıca Digitürk, Daikin müşterilerinden çanak anten ücreti de talep etmeyecek. Sadece 30 TL. aktivasyon bedelini ödemeniz yeterli olacak.

Kampanya Detayı:

1. Kampanyaya katılımınız durumunda Daikin bayi sizden paket sahibinin ad-soyad, T.C. kimlik numarasını ve cep telefonu numarasını isteyecektir.
2. Satın alma sonrası 24 saat içinde Digiturk kampanya şifreniz SMS olarak sizinle paylaşılacaktır. Şifrenin gelmemesi durumunda 444 999 0 Daikin çağrı merkezini arayarak şifrenizi talep edebilirsiniz.
3. Müşteri şifre ile 12 ay boyunca Kurulum + HD Dijikutu + Giriş Paketi + 2 adet Keyif Paketi (Belgesel, Çocuk, Yabancı, Haber vs) + Lig TV – Şampiyonlar Paketi veya Sinema Paketi yada Dizi Paketi hediye edilecektir.
4. Digiturk kurulumu Digiturk teknik servisleri tarafından yapılacak olup 30 TL aktivasyon bedeli kurulum esnasında üye tarafından ödenecektir. 85 TL değerindeki çanak ve Digikutu için hiçbir ücret talep edilmeyecektir.
5. Şifreleriniz sadece 30.Ekim 2013’e kadar geçerlidir.
6. Kurulum işlemleri için Digiturk çağrı merkezinden ( 0212 473 73 73) talepte bulunabilirsiniz.
7. Hediye paketler ticari amaçla kullanılamaz.
8. Kampanya paketinin bir başka kullanıcıya hediye edilmesi durumunda, hediye sahibinin bilgilendirilmesi esastır. Çağrı merkezi kişiyi aradığında olumsuz cevap alırsa şifreyi iptal edilecektir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates