20 Ağustos 2018,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Otomobil / Citroën / Citroen Baharı Cazip Fiyatlarla Karşılıyor!

Citroen Baharı Cazip Fiyatlarla Karşılıyor!

Türcitroënkiye’de 50’den Fazla nokta’da satış ve servis hizmeti veren Citroen, Mart ayında da tüketicilere avantajlar sunuyor.

Citroenın binek ürün gamının lokonotil modeli olan dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken C4 modelinde 4.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. Citroen C4; kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ve ekonomik motor seçenekleri ile çok geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor. Mart ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; düşük yakıt tüketiminin yanı sıra tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken, kendi segmentinde en başarılı modellerden biri alarak görülen C5 modeline de 6.000 TL’Iik fiyat avantajı ile sahip olabiliyor.

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroenı ticari araç segmentinin önde gelen modeli olan ve güç, yakıt tasarrufu güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo modelinde de cazip fırsatlar tüketicileri bekliyor. Yolculuklan konforlu ve keyifli hale getiren Berlingoida 5.000 TL indirim avantajı sunuluyor. Kullanıcılara binek konforıı sunmaya yönelik olarak üretilen Berlingo modeli. 90 HP’lik ve 115 HP’lik Selection versiyonu ile konlor ve estetiği bir arada sunarak, segmentinde fark yaratmayı hedefliyor. ESP, Sürücü, Yolcu ve Yan Hava Yastıkları Hill Helder ve ISOFIX gibi sunulan güvenIik ekipmanlannın yanı sıra 16″ aluminyuın alaşımlı jantlar, Led gündüz sıirüs fuları Modutop (cam tavan) parlak siyah ön tampon, yan kapı cıtaları ve bagaj kapağı ile tasarımda da iddialı. Çift bölgeli dijital Klima USB, Bluctootlı bağlantısı da müşterilerin binek konforu beklentisine cevap veriyor.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates