21 Mart 2018,Çarşamba
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / İş Bankası / maximum / Cinemaximum’da Maximum’a Özel Sinema Bileti Hediye!

Cinemaximum’da Maximum’a Özel Sinema Bileti Hediye!

Cinemaximum gişelerinden Maximum Kart’ınızla farklı günlerde alacağınız iki film biletine çift kişilik bilet hediye!

KAMPANYA KOŞULLARI

15 Kasım – 12 Aralık 2013 tarihleri arasında Cinemaximum sinema salonlarında, farklı günlerde Maximum Kart ile 2 defa sinema bileti alan müşterilerimize 2 kişilik sinema bileti hediye edilecektir.
Kampanyaya, yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapılan işlemler dahil edilecektir. Ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan yalnızca farklı günlerde bilet alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri için, 20 Aralık 2013 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kredi kartlarına iki adet bilet numarası yüklenecektir.
Hediye sinema biletleri Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar istenilen film ve seansta kullanılabilecektir.
Hediye biletlerin kullanımı, sinema gişelerinde otomatik olarak gerçekleşmemekte olup, ancak gişe görevlisine hediye bilet kullanım talebinde bulunulması halinde mümkündür. Satın alınmış ve ödemesi yapılmış biletlerin hediye biletlerden mahsup edilmesi mümkün değildir.
Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 02.02.2014’dür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilecektir.
Bankamatik Kartı, MaxiPara Kart, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan sinema bileti alımları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahil değildir.
HEDİYE BİLETLER NASIL KULLANILIR?

Maximum Kart’a hediye bilet yüklemesi, 20 Aralık tarihinde müşterilerin son kullandıkları kartlarına iki adet 8 haneli bilet numarası yüklenmesi ile gerçekleştirilecektir.
Kredi kartınıza yüklenen biletlerinizi, Bankamatik Kartı’nız dahil olmak üzere müşteri numaranıza bağlı dilediğiniz kartınızla kullanabilirsiniz.
Hediye biletlerinizi, dilediğiniz Cinemaximum sinema salonundaki gişe görevlisine, hediye biletlerinizi kullanmak istediğinizi ileterek kullanabilirsiniz.
Gişe görevlisi, kartınıza yüklenen bilet numaralarını görüntülemek amacıyla kredi kartınızı pos cihazına yerleştirir ve şifrenizi girmenizi talep eder.
Hediye bilet numaralarınız slip üzerine basılır.
Hediye biletlerinizi tek tek veya birlikte kullanabilirsiniz. Bilet kullanma işlemi için yeniden şifrenizi tuşlamanız gerekmektedir.
Hediye biletlerinizi seans ve gün sınırı olmadan, 3D filmler dahil olmak üzere istediğiniz filmde kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates