22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Bonus ile Alışverilerde Markapon.com’da %10 Bonus Hediye!

Bonus ile Alışverilerde Markapon.com’da %10 Bonus Hediye!

Markapon.com’da 15 Ocak 2014 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverilerde %10 Bonus ve peşin fiyatına 3 taksit!

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 15 Ocak 2014 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya, tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tüm tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 12 Şubat 2014 tarihinden itibaren aynı kartla 18 Şubat 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde geri alınacaktır.
  • %10 bonus kampanyasına Garanti Bonus Cardlar, Money Bonus ve Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Ticari kartlar dahildir. Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Altın Bonus, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • %10 bonus kampanyasına katılmak için; Flexi, Bonus Flexi Bonus Genç kart kullanıcılarının kampanyaya dahil olabilmesi için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan “EVET MARKAPON” yazıp 1 boşluk bırakıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapması gereklidir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartlar için SMS mesajı sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Peşin fiyatına 3 taksit kampanyasına tüm Garanti Bankası kredi kartları ve diğer banka bonus kartlar dahildir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates