22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Mobilya / Bellona / Bellona’da Evsel Dönüşüm Kampanyası Başladı

Bellona’da Evsel Dönüşüm Kampanyası Başladı

“BELLONA’DAN EVSEL DÖNÜŞÜM KAMPANYASI”

Eski ürünlerin tüketicilerimizin evlerinden ücretsiz alınması ve yerine yepyeni, şık ve estetik Bellona ürünlerinin 600 TL’ye varan indirimlerle sunulması avantajı sağlanacaktır.    

Döşemeli Ürünlerde Kanepe, Oturma Grupları ve Koltuk takımlarında, Panel Mobilya Grubunda Yatak Odası, Yemek Odası ve Genç Odası Takımları, Yatak, Baza ve Halı ürün gruplarında EVSEL DÖNÜŞÜM KAMPANYASI yapılacaktır.

 

Kampanya süresince evsel dönüşüm kapsamındaki ürün gruplarından satın alan tüketicilerimiz, markası, yaşı ve cinsi ne olursa olsun eski ürün getirdikleri takdirde, hak ettikleri eski ürün iade bedelini yeni ürün alımında indirim olarak kullanabilecektir. Diğer bir deyişle tüketicilerimiz yeni ürünleri indirimli olarak satın alacaklardır.

Evsel Dönüşüm Kapsamı Dışındaki Ürünler;

Döşemeli Ürün Grubunda ; Beta Kanepe/Majör takım ve Lifos koltuk takımı
Yatak Odası Grubunda; Lifos Yatak Odası
Yemek Odası Grubunda; Lifos Yemek Odası
Yatak Grubunda; Ecoplus ve Still Yataklar
Baza Grubunda; EcoPlus Bazalar
Halı Grubunda ; Mimoza serisi evsel dönüşüm kapsamı dışındadır.

Eski Ürün İade Bedelleri aşağıdaki gibidir.

Eski Kanepeler 120.-TL (KDV Dahil) bedelle tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski kanepesini yenileyen tüketicimiz yeni kanepeyi 120.-TL indirimli alacaktır.

Eski Oturma Grubu, Midi/Majör/Lüx takım ve Koltuk takımları 400.-TL (KDV Dahil) bedelle tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Oturma grubu/Koltuk takımını yenileyen tüketicimiz yeni Oturma grubu/Koltuk takımını 400.-TL indirimli alacaktır.

Eski Yatak Odası Takımları 500.-TL (KDV Dahil) bedelle  tüketiciden  iade alınacaktır.  Diğer bir deyişle eski Yatak Odası Takımını yenileyen tüketicimiz yeni Yatak Odası Takımını 500.-TL indirimli alacaktır.

Eski Yemek Odası Takımları  600.-TL (KDV Dahil) bedelle  tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Yemek Odası Takımını yenileyen tüketicimiz yeni Yemek Odası Takımını 600.-TL indirimli alacaktır.

Eski Genç Odası Takımları  400.-TL (KDV Dahil) ye varan (takım konfigürasyonlarına göre değişmektedir) bedelle tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Genç Odası Takımını yenileyen tüketicimiz yeni Genç Odası Takımını 400.-TL ye varan indirimlerle alacaktır.

Eski Tek Kişilik Yatak  80.-TL (KDV Dahil) bedelle  tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Tek Kişilik Yatağını yenileyen tüketicimiz yeni Tek Kişilik Yatağını 80.-TL indirimli alacaktır.

Eski Çift Kişilik Yatak  120.-TL (KDV Dahil) bedelle  tüketiciden iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Çift Kişilik Yatağını yenileyen tüketicimiz yeni Çift Kişilik Yatağını 120.-TL indirimli alacaktır.

Eski Tek Kişilik Baza  80.-TL (KDV Dahil) bedelle   tüketiciden iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Tek Kişilik bazasını yenileyen tüketicimiz yeni Tek Kişilik bazayı 80.-TL indirimli alacaktır.

Eski Çift Kişilik Baza  120.-TL (KDV Dahil) bedelle   tüketiciden iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Çift Kişilik bazasını yenileyen tüketicimiz yeni Çift Kişilik bazayı 120.-TL indirimli alacaktır.

Eski Halılar 20.-TL/m2 (KDV Dahil) bedelle  tüketiciden  iade alınacaktır. Diğer bir deyişle eski Halısını yenileyen tüketicimiz (2×3) m2 yeni halıyı 120.-TL indirimli alacaktır.

Not :  Çapraz değiştirme durumunda (iade edilen eski ürünle satın alınacak ürünün farklı olması durumunda) iade edilen ürünün değil, satın alınan ürünün  indirimi geçerlidir. Örneğin tüketicimiz oturma grubu iade ederek kanepe almak isterse eski oturma grubunu 120 TL bedelle  iade edecektir.

EVSEL DÖNÜŞÜM KAMPANYA UYGULAMASI İLE İLGİLİ BAZI ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

 

 1. Eski ürün iade bedeli,  yeni bir ürünün satın alınmasında geçerlidir. Birden fazla eski ürün iade bedeli, ancak aynı sayıda yeni ürün satın alınmasında geçerlidir.
 1. Bellona dan evini döşeyen tüketicilerimiz, Çift kişilik Full ortopedik yataklarımızdan Caprice Yatak ve Çelik konstrüksiyonlu Twinjoy bazayı %50 indirimli alacaklardır.

Bellona dan 7900.-TL alışveriş yapan tüketicilerimiz Çift kişilik Twinjoy Baza+Çift kişilik Caprice yatağı %50 indirimli alacaklardır. (Yatak ve Baza’ ihtiyacı olmayan tüketicilerimize 500TL lik başka bir hediye de verilebilir.)

 1. İNDİRİM UYGULAMALARI         : Aşağıda listelenen ürünlerde belirtilen oranlarda indirim uygulaması yapılacaktır.
 1. Panel mobilya ürün grubunda Hanzade Serisi, Lifos serisi, Asos Serisi, Nil serisi, Modena serisi ve Apple genç odaları ve Anatolya serisinde bir önceki kampanyada yapılan indirim uygulaması devam etmektedir.
 1. VALERİA serisinde (yatak odası, yemek odası ve duvar ünitesi) indirim uygulaması yapılacaktır.
 1. Döşemeli grupta Monet, Vega, Estivo, Hera, Karen, Arya, Vista, Sandy, Lifos, Vivaldi, Hanzade, Florida, Retro, Victoria Koltuk Takımlarında indirim uygulaması devam etmektedir.
 1. Bolivya Koltuk ve Köşe takımı, İmaj Koltuk takımı, Avensis koltuk takımı, Anatolya Koltuk takımı, Kolin Kanepe/Majör takım, Hanzade Kanepe/Majör/Lüx ve Diego Koltuk takımları bu kampanyada indirim kapsamına alınmıştır.
 1. Yatak ürün grubunda bir önceki kampanyada indirimde olan Nostress ve Offsetform yataklardaki indirim uygulaması devam etmektedir.
 1. Yatak ürün grubunda Mediform ve Mediform Plus yataklar bu kampanyada indirim kapsamına alınmıştır.
 1. Baza ürün grubunda bir önceki kampanyada indirimde olan Twinjoy baza/başlıklardaki indirim uygulaması devam etmektedir.
 1. Ev tekstili ürün grubunda bir önceki kampanyada indirimde olan Nevresim takımlarındaki indirim uygulaması devam etmektedir.
 1. EV TEKSTİLİNDE NİSAN AYI ÖZEL UYGULAMA : Ev tekstilinde Nisan ayına özel Platinyum Fırfırsız Uyku Setleri, Royal Uyku Setleri, Softflex Yorgan, Whitline Jakarlı Yorgan ve Whitline Jakarlı Yastık’da aksiyon uygulaması yapılacaktır.  Uygulama kapsamında,

Tek kişilik Royal Uyku setleri79,20.-TL,

Çift kişilik Royal Uyku setleri109,20.-TL,

Tek kişilik Plantinyum Fırfırsız Uyku setleri99,00.-TL,

Çift kişilik Plantinyum Fıfırsız Uyku setleri129,00.-TL,

Tek kişilik Softflex  Yorgan39,00.-TL,

Çift kişilik Softflex Yorgan49,20.-TL,

Tek kişilik Whitline Jakarlı Yorgan69,00.-TL,

Çift kişilik Whitline Jakarlı Yorgan89,40.-TL,

Whitline Jakarlı Yastık18,90.-TL,  Perakende fiyatlarla satışa sunulacaktır. İndirimli özel fiyatlar toptan ve perakende fiyat listelerimizde yer almaktadır.

 

 1. ECOPLUS SERİSİ AKSİYONU  : Ecoplus serisi ürünlerde Yatak 99.-TL, Baza 229.-TL, Başlık 99.-TL, Yastık 6,60.-TL, Yorgan 72.-TL  cazip fiyat uygulaması devam edecektir.
 2. BELLONA EVSEL DÖNÜŞÜM KAMPANYASI  30 Haziran 2013 tarihinde sona erecektir.

 

*Belirtilen Fiyatlar Tavsiye Edilen Perakende Satış Fİyatlarıdır.

Kampanya Görseli

bellone-nisan-kampanya

 

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates