22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Akbank / Axess / Axess Business’tan Talimatlarınıza 100 TL’ye Varan Chip-para!

Axess Business’tan Talimatlarınıza 100 TL’ye Varan Chip-para!

axess

31 Mart 2013 tarihine kadar, Axess Business ile otomatik fatura ödeme veya SGK prim ödeme talimatlarınıza 100 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatını kaçırmayın! Hemen 444 25 25 veya Akbank Şubeleri’nden talimatlarınızı verin, 100 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatını yakalayın!
Kampanya detayı:
Kampanyadan yararlanabilmek için 31 Mart 2013 tarihine kadar yeni fatura ödeme veya SGK prim ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir.
2 adet otomatik fatura ödeme ve/veya SGK talimatına 20 TL, toplam 5 adet talimata 60 TL ve toplam 7 adet ve üstü talimata toplam 100 TL değerinde chip-para verilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı, 15-20 Nisan 2013 tarihlerinde chip-para olarak yüklenecektir.
Toplamda 7 ve üzeri sayıda verilecek otomatik ödeme ve SGK prim ödeme talimatlarında ödül 100 TL chip-para ile sınırlandırılmıştır.
Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum ödül tutarı 100 TL değerinde chip-paradır.
Ödül sadece yeni talimat veren müşterilere yüklenecektir ve son 1 ay içerisinde bankamızdaki talimatını iptal etmiş müşteriler dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-paraların son kullanım tarihi bulunmamaktadır.
Kampanyadan yararlanan ve 6 ay içerisinde talimatını iptal eden kartlara yansıtılan chip-para ödül tutarı geri alınacaktır.
SGK prim ödeme talimatlarını çalıştığınız Akbank şubesinden, otomatik fatura ödeme talimatlarınızı ise hem şubenizden hem 444 25 25 Kurumsal Telefon Şubesi’nden verebilirsiniz.
Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates