20 Haziran 2018,Çarşamba
KAÇIRMA
Anasayfa / İletişim / Avea / Avea’dan Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Avea’dan Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!


Paket Bilgisi
Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea’nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991’e SMS gönderin, sadece 23 TL’ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7’den 70’e herkese açık!
Detaylar
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
21 Şubat 2013 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
Yıkılan Paket’in fiyatı 23 TL olup, Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea’nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, Avea’ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991’e mesaj atarak Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea’nın Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan dışındaki tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea’ya taşındığı tarih ile numaranın Avea’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşteriler, diğer yeni müşteriye özel tekliflerden ya da cihaz kampanyalarından faydalanamazlar.
Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifinden her 30 günde bir kez faydalanılabilinir.
Yıkılan Paket’in yeni müşteri teklifi kapsamındaki tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
Yıkılan Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991’e göndererek, Yıkılan Paket’i alabilirler.
Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
Yıkılan Paket kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve veri kullanımları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
Yıkılan Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates