21 Nisan 2018,Cumartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / İletişim / Avea / Avea Woops Yeni Yıl Kampanyası

Avea Woops Yeni Yıl Kampanyası

Avea Woops Yeni Yıl kampanyası ile her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB internet ayda sadece 23 TL!

S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü verildiğinde  aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 47 TL’dir. S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde bulunan ya da bu tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan söz konusu müşteriler Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 33 TL olacaktır.

S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde  aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 57 TL’dir. S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde bulunan ya da bu tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan söz konusu müşteriler Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret tarifede kaldıkları süre boyunca 33 TL olacaktır. Kampanyaya katılım ilk 30.000 müşteri ile sınırlıdır.

S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet sunulmaktadır. Yeni Yıl kampanyası ile aylık ücret indirimine ek olarak 1 GB ekstra internet avantajı sunulmaktadır. Üstelik kampanya kapsamındaki internet avantajı tüketildiğinde paket aşımı uygulanmamaktadır. 96 kbps internet hızı ile ücretsiz internet kullanımı devam etmektedir.

Ücretlendirme

Taahhütlü
Aylık Ücret
 Taahhütsüz
Aylık Ücret
 S.E.Ç. Full Artı Full 500 Mevcut Ücretlendirme (TL)  47 57
 Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirme (TL)  23 33
 Kampanyada Verilen Aylık İndirim (TL)  24
 S.E.Ç. Full Artı Full 500 Tarifesi İçeriği  Her Yöne 500 Dakika
Her Yöne 5000 SMS
1 GB
 Yeni Yıl Kampanyası ile Sunulan Ek Fayda  Ek 1 GB
(1 GB sonrası 96 kbps ile ücretsiz internet erişimi)
 Kampanya ile Kazanılan Toplam Fayda Heryöne 500 DK
Heryöne 5000 SMS
2 GB
(2 GB sonrası 96 kbps ile ücretsiz internet erişimi)

Kampanya Detayı:

 • Kampanyadan yararlanmak için S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olmak gereklidir. Tarifeye kayıt olduktan sonra 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Yeni Yıl kampanyasına kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Kampanyaya Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanya kaydı gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilmektedir.
 • Kampanyaya katılım ilk 30.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • 24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olan ya da Avea’nın diğer faturalı tarifelerinden bu tarifeye geçiş yapan müşterilere, Yeni Yıl kampanyası ile tarifede kaldıkları süre boyunca 24 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB internet sunulmaktadır. Üstelik kampanya kapsamındaki 1 GB internet tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmamaktadır. İnternet erişimi, fatura kesilene kadar 96 kbps hız ile ücretsiz olarak devam etmektedir.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 12 ay boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen müşterilere taahhütsüz aylık ücret üzerinden kampanya kapsamındaki indirim uygulanmaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilere  12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücret uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek internet avantajı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek internet avantajı tarifedeki internet kullanım hakkı bittiğinde kullanılabilmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • Hattın iptal olması ya da faturalıdan faturasıza geçilmesi durumunda kampanya kapsamındaki aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda iptal edilmektedir.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea’nın faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesi dışında Avea’nın diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanamayacaktır. Aynı şekilde Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz de Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanamayacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya bitiş tarihi 31 Ocak 2014’tür.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates