23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Havayolu / Anadolujet İle Sabiha Gökçen’den Anadoluya 49 TL’den Başlaya Fiyatlarla Uçun

Anadolujet İle Sabiha Gökçen’den Anadoluya 49 TL’den Başlaya Fiyatlarla Uçun

anadolujet_18283nadoluJet yolcuları 18 Şubat 2013 tarihinden itibaren alacakları biletlerde satış ofislerinden ve acentelerden her şey dâhil 54 TL, web ve call center’dan ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla bilet satın alma fırsatı yakalayarak Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan Anadolu ile bulaşacak…

AnadoluJet, Sabiha Gökçen havalimanından hesaplı uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor. 18 Şubat 2013 sonrasına bilet alanlar AnadoluJet ile Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan ekonomik, güvenli ve konforlu uçacak.

AnadoluJet yolcuları satış ofislerinden ve acentelerden 54 TL, web, call center’dan 49 TL’den başlayan fiyatlarla  (Vergiler Harçlar Dahil) bilet alabilecekler. Bu fırsat uçuşları Sabiha Gökçen Hava limanından Adana, Ankara, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Samsun, Konya, Mardin, Elazığ ve Hatay seferlerinde geçerli olacaktır.

Belirtilen fiyatlar bağlantılı uçuşlarda geçerli değildir,  Miles&Smiles mil kazanımı olmayacaktır. Bu ücretten faydalanmak isteyen yolcuların rezervasyon yaptırdıktan en geç bir saat içinde biletlerini satın alması gerekiyor.

AnadoluJet Sabiha Gökçen  seferleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates