23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / 70 TL MaxiPuan Hediye – Maximum Kart Sevgililer Günü Kampanyası

70 TL MaxiPuan Hediye – Maximum Kart Sevgililer Günü Kampanyası

maximum_14subat

Maximum Kart’ınızla 8-14 Şubat tarihleri arasında market ve akaryakıt sektöründe yapılanlar hariç, toplam 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız her gün için 10 TL, toplamda 70TL’ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!

Katılmak için “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak Maximum Kart’ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye göndermeniz yeterli!

Kampanya Detayı:

1. Kampanya 8-14 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için, 8-14 Şubat 2013 tarihleri arasında market ve akaryakıt hariç, müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartları ile (sanal kart ve ek kart dahil) yurtiçi ve yurtdışında, gün başına, 100TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
3. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “KAZAN” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4. Kampanyaya yalnızca müşteri numarası altındaki tüm Maximum Kart ve Maximiles ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahil edilecektir. Vadematik, şirket kredi kartları, bayi kartlar, Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
5. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişler akaryakıt olarak değerlendirilir.
6. Taksitli alışverişler, alışverişin yapıldığı gün için toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.
7. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar ile MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, kedi kartından yapılan yatırım fonu, altın ve BEH alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
8. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek olup, gün başına kazanılabilecek azami ödül tutarı 10 MaxiPuan, kampanya süresince kazanılabilecek toplam ödül tutarı azami 70 MaxiPuan ile sınırlıdır.
9. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
10. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
11. Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 25 Şubat 2013 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
12. Kazanılan MaxiPuanların son kullanım tarihi 10 Mart 2013’dür. Bu tarihe kadar kullanılmayan MaxiPuanlar 11 Mart 2013’de geri alınacaktır.
13. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
14. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “KAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
15. Kampanya katılım mesajları her müşterinin kullandığı operatörün tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj karşılığı ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyaya katılım sağlamaz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates